Elite Performances

803 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Prelims 14.29 w Darci Khan D.C. Express Track Club, Inc.
100 Meter Hurdles Finals 14.32 Darci Khan D.C. Express Track Club, Inc.
100 Meter Dash Prelims 12.08 Darci Khan D.C. Express Track Club, Inc.
100 Meter Dash Finals 12.25 Darci Khan D.C. Express Track Club, Inc.
MS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Dash Finals 13.31 Olivia Pace New World Track Club
100 Meter Dash Prelims 13.41 Olivia Pace New World Track Club
100 Meter Dash Finals 13.46 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Finals 13.57 Kate Campos Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 13.59 Dawson Wright Waukegan Invaders
100 Meter Dash Prelims 13.60 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Prelims 13.66 Kate Campos Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 13.82 Nia Ervin Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Finals 13.86 Dawson Wright Waukegan Invaders
100 Meter Dash Prelims 13.93 Serenity Bellamy Hershey Blaze Track Club
100 Meter Dash Finals 14.03 Nia Ervin Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.04 Mya Miller Zephyrs Track
100 Meter Dash Finals 14.06 Serenity Bellamy Hershey Blaze Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.23 Eternity Bellamy Hershey Blaze Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.68 w Chinenye Ifeajekwu Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 14.76 w Samaii Hartley Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.17 Anaya Haywood Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.19 w Kymani Minor Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.42 Haley Patrick Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.59 w Miah Fritz Tornado Track club
100 Meter Dash Prelims 15.87 Keira Johannes Tornado Track club
100 Meter Dash Prelims 16.33 Kayla Parker Saints TC
Youth Girls Mark Athlete Team
100 Meter Dash Prelims 13.96 Tamia Maddox Aurora Flyers
100 Meter Dash Finals 13.97 Tamia Maddox Aurora Flyers
100 Meter Dash Finals 14.23 Maya Reed Phoenix Bobcats
100 Meter Dash Prelims 14.26 w Maya Reed Phoenix Bobcats
100 Meter Dash Prelims 15.00 Chloe Brown Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.24 w Devyn Sproles Mercury San Diego
100 Meter Dash Finals 15.25 Devyn Sproles Mercury San Diego
100 Meter Dash Prelims 15.28 w Demiyah Johnson New World Track Club
100 Meter Dash Finals 15.33 Chloe Brown Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Finals 15.34 Kamarah Walker Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.38 w Kamarah Walker Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.41 w Malia Merritt Waukegan Invaders
100 Meter Dash Finals 15.43 Malia Merritt Waukegan Invaders
100 Meter Dash Finals 15.59 Demiyah Johnson New World Track Club
100 Meter Dash Finals 15.60 Aniyah Skanes Peak Performance T.C
100 Meter Dash Finals 15.72 Samantha Campos Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.76 w Aniyah Skanes Peak Performance T.C
100 Meter Dash Prelims 15.89 Tondalaya Rome Empire Express Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.91 w Dymond Samuels Zephyrs Track
100 Meter Dash Prelims 15.96 w Samantha Campos Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Finals 16.30 Dymond Samuels Zephyrs Track
100 Meter Dash Prelims 16.31 w Khori Clay Waukegan Invaders
100 Meter Dash Finals 16.40 Tondalaya Rome Empire Express Track Club
100 Meter Dash Finals 16.45 Khori Clay Waukegan Invaders
100 Meter Dash Prelims 16.66 w Lalia Ukawuba Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 16.89 w Maleeah Ladd Midwest Striders
100 Meter Dash Prelims 16.97 Victoria Akintomide Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 17.46 Asha Anderson Zephyrs Track
100 Meter Dash Prelims 17.55 w Justice Mcclain Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 17.69 w Kortni Smith Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 19.31 w Sophia Schultz Elite Striders
MS Girls Mark Athlete Team
1,500 Meter Run Finals 4:45.68 Heidi Nielson Track Houston Youth Track Club
1,500 Meter Run Prelims 4:57.95 Heidi Nielson Track Houston Youth Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:05.09 Allura Markow So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 5:08.93 Jordynn West Unattached (IL)
1,500 Meter Run Finals 5:18.30 Tessa Anderson South Orange County Wildcats
1,500 Meter Run Finals 5:20.02 Talia Richland South Orange County Wildcats
1,500 Meter Run Finals 5:20.28 Gabriella Romero So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 5:24.06 Heather Durrant Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:30.30 Gabriella Moreman Vipers Track
1,500 Meter Run Finals 5:35.97 Dhannasshy Sanchez So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 5:43.80 Kylie Myers Aurora Flyers
1,500 Meter Run Finals 5:47.51 Audrey Marschel Kenosha Phlyerz
1,500 Meter Run Finals 5:49.88 Janeth Ortega Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:55.06 Auri Watson Aurora Flyers
1,500 Meter Run Finals 6:01.58 Hannah Durrant Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:04.69 Delaney Ferguson Jenks America Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:12.12 Cynthia Reyes Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:32.49 Breanna Marin Elgin Sharks Track Club
Youth Girls Mark Athlete Team
1,500 Meter Run Finals 5:23.53 Katie Hornung So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 5:32.97 Kate Barber Jenks America Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:39.25 Vaniya Yoakum Pacific Coast ShockWaves
1,500 Meter Run Finals 5:52.32 Gabriela Holyfield Pacific Coast ShockWaves
1,500 Meter Run Finals 5:55.14 Karla Diaz Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:57.53 Waverly Woolever Fishers Fire
1,500 Meter Run Finals 6:21.77 Destinee Allen Mercury San Diego
1,500 Meter Run Finals 6:26.30 Paetyn Price Kitsap Fliers Track
1,500 Meter Run Finals 6:33.83 Chloe Avendano Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:39.00 Lianny Guzman Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:40.01 Gabriella Guzman Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:59.76 Mariela Reyes Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 7:05.64 Maya Uriostegui Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 7:15.95 Guadalupe Martinez Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 8:00.25 Gianna Guzman Elgin Sharks Track Club
MS Girls Mark Athlete Team
1500 Meter Race Walk Finals 8:00.30 Heather Durrant Elgin Sharks Track Club
1500 Meter Race Walk Finals 8:02.44 Janeth Ortega Elgin Sharks Track Club
1500 Meter Race Walk Finals 8:57.74 Adaleen Quinones Elgin Sharks Track Club
1500 Meter Race Walk Finals 9:07.32 Breanna Marin Elgin Sharks Track Club
1500 Meter Race Walk Finals 9:10.48 Hannah Durrant Elgin Sharks Track Club
HS Girls Mark Athlete Team
200 Meter Dash Prelims 24.57 w Darci Khan D.C. Express Track Club, Inc.
200 Meter Dash Finals 24.69 Darci Khan D.C. Express Track Club, Inc.
MS Girls Mark Athlete Team
200 Meter Dash Prelims 26.84 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Finals 27.10 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Finals 27.29 Olivia Pace New World Track Club
200 Meter Dash Prelims 27.59 Olivia Pace New World Track Club
200 Meter Dash Prelims 27.75 Kate Campos Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Prelims 27.99 Dawson Wright Waukegan Invaders
200 Meter Dash Prelims 28.03 Jayla Hunt Zephyrs Track
200 Meter Dash Finals 28.16 Jayla Hunt Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 28.35 Bailey Heselton Zephyrs Track
200 Meter Dash Finals 28.47 Kate Campos Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Finals 28.52 Dawson Wright Waukegan Invaders
200 Meter Dash Prelims 28.81 Kashae Harbour Peak Performance T.C
200 Meter Dash Prelims 28.88 Serenity Bellamy Hershey Blaze Track Club
200 Meter Dash Prelims 29.15 Eternity Bellamy Hershey Blaze Track Club
200 Meter Dash Prelims 29.30 Adriana Brunson Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 29.35 Inara Ukawuba Aurora Flyers
200 Meter Dash Prelims 29.50 Chinara Caldwell Aurora Flyers
200 Meter Dash Prelims 29.50 Nia Ervin Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Finals 29.58 Bailey Heselton Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 29.83 Jalysa Green Midwest Striders
200 Meter Dash Prelims 29.90 Chinenye Ifeajekwu Aurora Flyers
200 Meter Dash Prelims 30.00 Martha Mundell Hershey Blaze Track Club
200 Meter Dash Prelims 30.03 Aaliyah Thurman Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 30.72 Samaii Hartley Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 31.76 Ramiah Mcelroy Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 31.93 Tori Robinson-thomas Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 32.05 Anaya Haywood Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 32.06 Kymani Minor Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 32.15 Haley Patrick Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 32.55 Miah Fritz Tornado Track club
200 Meter Dash Prelims 32.86 Keira Johannes Tornado Track club
200 Meter Dash Prelims 33.57 Kayla Parker Saints TC
Youth Girls Mark Athlete Team
200 Meter Dash Prelims 29.28 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Finals 29.29 Maya Reed Phoenix Bobcats
200 Meter Dash Prelims 29.41 Maya Reed Phoenix Bobcats
200 Meter Dash Finals 29.51 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash X 30.52 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Prelims 31.70 Chloe Brown Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Finals 32.18 Malia Merritt Waukegan Invaders
200 Meter Dash Finals 32.20 Chloe Brown Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Finals 32.67 Demiyah Johnson New World Track Club
200 Meter Dash Finals 32.72 Devyn Sproles Mercury San Diego
200 Meter Dash Prelims 32.81 Malia Merritt Waukegan Invaders
200 Meter Dash Prelims 33.00 Demiyah Johnson New World Track Club
200 Meter Dash X 33.44 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
200 Meter Dash Finals 33.52 Samantha Campos Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Prelims 33.52 Dymond Samuels Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 33.54 Samantha Campos Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Finals 33.76 Aniyah Skanes Peak Performance T.C
200 Meter Dash X 33.91 Mari Keuck Cornhusker Flyers
200 Meter Dash Prelims 34.22 Devyn Sproles Mercury San Diego
200 Meter Dash X 34.56 Brielle Siefert Body in Training
200 Meter Dash Finals 34.87 Dymond Samuels Zephyrs Track
200 Meter Dash Finals 34.92 Victoria Akintomide Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 35.06 Khori Clay Waukegan Invaders
200 Meter Dash Prelims 35.12 Aniyah Skanes Peak Performance T.C
200 Meter Dash Prelims 35.18 Victoria Akintomide Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash X 35.22 Kianna Noyd Arizona Flames Track Club
200 Meter Dash Finals 35.38 Khori Clay Waukegan Invaders
200 Meter Dash Prelims 35.48 Kamarah Walker Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Prelims 36.13 Layla Brisbon Aurora Flyers
200 Meter Dash Prelims 37.30 Maleeah Ladd Midwest Striders
200 Meter Dash Prelims 37.70 Kortni Smith Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 37.72 Asha Anderson Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 37.74 Lalia Ukawuba Aurora Flyers
200 Meter Dash Prelims 39.40 Torri Thomas Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 40.92 Sophia Schultz Elite Striders
MS Girls Mark Athlete Team
3,000 Meter Run Finals 10:02.63 Julia Smith Speed Unlimited
3,000 Meter Run Finals 10:03.37 Heidi Nielson Track Houston Youth Track Club
3,000 Meter Run Finals 10:50.60 Allura Markow So Cal Roadrunners
3,000 Meter Run Finals 11:09.02 Tessa Anderson South Orange County Wildcats
3,000 Meter Run Finals 11:09.38 Talia Richland South Orange County Wildcats
3,000 Meter Run Finals 11:28.98 Gabriella Romero So Cal Roadrunners
3,000 Meter Run Finals 12:02.00 Heather Durrant Elgin Sharks Track Club
3,000 Meter Run Finals 12:23.22 Dhannasshy Sanchez So Cal Roadrunners
3,000 Meter Run Finals 13:13.69 Delaney Ferguson Jenks America Track Club
HS Girls Mark Athlete Team
400 Meter Hurdles Finals 1:04.25 Lauren Powell St Luke Spirit
MS Girls Mark Athlete Team
400 Meter Dash Finals 1:01.26 Dawson Wright Waukegan Invaders
400 Meter Dash Finals 1:01.48 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
400 Meter Dash Prelims 1:01.72 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
400 Meter Dash Finals 1:02.30 Kate Campos Lincoln Community Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:02.37 Kate Campos Lincoln Community Track Club
400 Meter Dash Finals 1:02.84 Mia Jamerson Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:03.23 Mia Jamerson Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:03.48 Jayla Hunt Zephyrs Track
400 Meter Dash Prelims 1:03.76 Sienna Claiborne Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:03.87 Dawson Wright Waukegan Invaders
400 Meter Dash Prelims 1:03.92 Jayla Hunt Zephyrs Track
400 Meter Dash Finals 1:05.20 Sienna Claiborne Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:05.79 Thalia Holyfield Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:05.88 Thalia Holyfield Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:06.19 Adriana Brunson Zephyrs Track
400 Meter Dash Prelims 1:06.54 Chinara Caldwell Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:06.77 Jaeden Webb Lincoln Community Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:06.88 Kendall Crossley Zephyrs Track
400 Meter Dash Prelims 1:08.04 Serenity Bellamy Hershey Blaze Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:08.38 Martha Mundell Hershey Blaze Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:09.09 Chinenye Ifeajekwu Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:09.37 Malayah Jones Mercury San Diego
400 Meter Dash Prelims 1:09.85 Tori Robinson-thomas Zephyrs Track
400 Meter Dash Prelims 1:09.90 Jalysa Green Midwest Striders
400 Meter Dash Prelims 1:10.20 Inara Ukawuba Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:10.61 Eternity Bellamy Hershey Blaze Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:10.76 Auri Watson Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:15.08 Kylie Myers Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:17.00 Danielle Lloyd Midwest Striders
400 Meter Dash Prelims 1:21.43 Ramiah Mcelroy Zephyrs Track
Youth Girls Mark Athlete Team
400 Meter Dash Finals 1:06.58 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:09.49 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:12.02 Kate Barber Jenks America Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:13.48 Makenzi Knox Waukegan Invaders
400 Meter Dash Prelims 1:13.59 Vaniya Yoakum Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:14.39 Kate Barber Jenks America Track Club
400 Meter Dash Finals 1:14.48 Gabriela Holyfield Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:14.83 Tondalaya Rome Empire Express Track Club
400 Meter Dash Finals 1:15.27 Makenzi Knox Waukegan Invaders
400 Meter Dash Finals 1:16.05 Samantha Campos Lincoln Community Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:16.07 Tondalaya Rome Empire Express Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:16.95 Gabriela Holyfield Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:17.21 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
400 Meter Dash Finals 1:18.01 Malia Merritt Waukegan Invaders
400 Meter Dash Finals 1:19.38 Demiyah Johnson New World Track Club
400 Meter Dash Finals 1:21.03 Destinee Allen Mercury San Diego
400 Meter Dash Prelims 1:22.47 Abigail Schultz Elite Striders
400 Meter Dash Finals 1:22.65 Jayah Beatty LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:25.61 Dymond Samuels Zephyrs Track
400 Meter Dash Finals 1:27.41 Paetyn Price Kitsap Fliers Track
MS Girls Mark Athlete Team
4x100 Meter Relay Finals 57.08 Relay Team Peak Performance T.C
Youth Girls Mark Athlete Team
4x100 Meter Relay Finals 1:06.14 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
MS Girls Mark Athlete Team
4x400 Meter Relay Finals 4:31.62 Mia Jamerson Pacific Coast ShockWaves
4x400 Meter Relay Finals 5:18.28 Relay Team Peak Performance T.C
800 Meter Run Finals 2:27.74 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
800 Meter Run X 2:28.27 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
800 Meter Run Finals 2:29.34 Mia Jamerson Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:30.75 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
800 Meter Run Prelims 2:32.62 Thalia Holyfield Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:35.69 Jaeden Webb Lincoln Community Track Club
800 Meter Run Finals 2:36.76 Thalia Holyfield Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:37.79 Sienna Claiborne Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:37.84 Mia Jamerson Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run X 2:38.27 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:38.55 Sienna Claiborne Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:40.92 Jaeden Webb Lincoln Community Track Club
800 Meter Run Finals 2:41.37 Malayah Jones Mercury San Diego
800 Meter Run Prelims 2:43.51 Talia Richland South Orange County Wildcats
800 Meter Run Prelims 2:43.96 Malayah Jones Mercury San Diego
800 Meter Run Finals 2:44.24 Talia Richland South Orange County Wildcats
800 Meter Run Finals 2:46.44 Gabriella Moreman Vipers Track
800 Meter Run Prelims 2:46.52 Gabriella Moreman Vipers Track
800 Meter Run Prelims 2:53.33 Auri Watson Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 2:54.31 Audrey Marschel Kenosha Phlyerz
800 Meter Run Prelims 2:55.61 Tessa Anderson South Orange County Wildcats
800 Meter Run X 2:57.20 Danielle Lloyd Midwest Striders
800 Meter Run Prelims 3:01.28 Kylie Myers Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 3:06.48 Delaney Ferguson Jenks America Track Club
800 Meter Run X 3:11.10 Jalysa Green Midwest Striders
800 Meter Run Prelims 3:11.31 Kassidy Taylor Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 3:13.40 Cynthia Reyes Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run X 4:13.80 Aaliyah El-muhammad Ultimate Speed Academy
Youth Girls Mark Athlete Team
800 Meter Run Finals 2:39.27 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:42.58 Kate Barber Jenks America Track Club
800 Meter Run Finals 2:43.92 Vaniya Yoakum Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:45.89 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:47.55 Katie Hornung So Cal Roadrunners
800 Meter Run Prelims 2:49.32 Katie Hornung So Cal Roadrunners
800 Meter Run Finals 2:50.45 Gabriela Holyfield Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:51.50 Waverly Woolever Fishers Fire
800 Meter Run Prelims 2:52.45 Kate Barber Jenks America Track Club
800 Meter Run Prelims 2:52.80 Waverly Woolever Fishers Fire
800 Meter Run Prelims 2:55.49 Vaniya Yoakum Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:57.61 Gabriela Holyfield Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:58.44 Amira Dade Aurora Flyers
800 Meter Run Finals 3:00.91 Abigail Schultz Elite Striders
800 Meter Run Finals 3:05.94 Jayah Beatty LB Sprinters
800 Meter Run Prelims 3:07.16 Abigail Schultz Elite Striders
800 Meter Run Prelims 3:09.26 Tondalaya Rome Empire Express Track Club
800 Meter Run Finals 3:10.18 Destinee Allen Mercury San Diego
800 Meter Run Finals 3:13.74 Paetyn Price Kitsap Fliers Track
800 Meter Run Finals 3:23.16 Lily Eggleston New World Track Club
800 Meter Run Prelims 3:24.68 Nevaeh Moore Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 3:26.52 Gabriella Guzman Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Finals 3:33.66 Guadalupe Martinez Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Finals 3:36.09 Maya Uriostegui Elgin Sharks Track Club
MS Girls Mark Athlete Team
80 Meter Hurdles Finals 14.61 Anna Barr Vipers Track
80 Meter Hurdles Finals 15.11 Inara Ukawuba Aurora Flyers
80 Meter Hurdles X 15.15 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
80 Meter Hurdles X 15.65 Jalysa Green Midwest Striders
80 Meter Hurdles X 15.75 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
80 Meter Hurdles Finals 16.41 Bailey Heselton Zephyrs Track
80 Meter Hurdles X 16.61 Aaliyah El-muhammad Ultimate Speed Academy
80 Meter Hurdles X 16.62 Danielle Lloyd Midwest Striders
80 Meter Hurdles Finals 17.48 Brie Luchun-ledvina Kenosha Phlyerz
80 Meter Hurdles Finals 17.90 Kayley Hansen Kenosha Phlyerz
Discus Finals 50-8.25 Katharine Beachler Cornhusker Flyers
Discus Finals 61-5.75 Paige Perry Body in Training
Discus Finals 78-4.5 Zion Levy Waukegan Invaders
High Jump X 3-9.25 Danielle Lloyd Midwest Striders
High Jump X 3-11.25 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
High Jump X 4-1.25 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
High Jump Finals 4-3.25 Paige Perry Body in Training
High Jump Finals 4-5.25 Addison Reimer Merton Area Running
High Jump X 4-11 Aaliyah El-muhammad Ultimate Speed Academy
Youth Girls Mark Athlete Team
High Jump Finals 3-3.25 Kianna Noyd Arizona Flames Track Club
High Jump X 3-3.25 Kianna Noyd Arizona Flames Track Club
High Jump X 3-3.25 Brielle Siefert Body in Training
High Jump X 3-3.25 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
High Jump X 3-3.25 Mari Keuck Cornhusker Flyers
High Jump Finals 3-5.25 Evangaline Scheef West Omaha Track
High Jump Finals 3-5.25 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
High Jump X 3-5.25 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
High Jump Finals 3-7.25 Olivia Perry Body in Training
High Jump Finals 3-11.25 Reagan Hanfelt Ankeny Track & Field Club
HS Girls Mark Athlete Team
Hammer Throw Finals 126-5.25 Addie Fraker Throw1deep
Hammer Throw Finals 160-4.5 Shannah Mallet Throw1deep
MS Girls Mark Athlete Team
Javelin Finals 42-7 Allura Markow So Cal Roadrunners
Javelin Finals 50-7.5 Inaya Henley Midwest Striders
Javelin Finals 69-6.25 Elle Heckenlively Cornhusker Flyers
Javelin Finals 80-5.25 Katharine Beachler Cornhusker Flyers
Javelin Finals 86-11.25 Zion Levy Waukegan Invaders
Youth Girls Mark Athlete Team
Javelin Finals 23-9 Maleeah Ladd Midwest Striders
Javelin Finals 32-1.75 Madison Charles Cornhusker Flyers
Javelin Finals 33-7.5 Naomi Ober Body in Training
Javelin Finals 35-0 Lily Eggleston New World Track Club
Javelin Finals 49-3.25 Kianna Noyd Arizona Flames Track Club
Javelin Finals 53-3.75 Evangaline Scheef West Omaha Track
Javelin Finals 56-3.25 Anayah Coleman LB Sprinters
Javelin Finals 72-2.25 Kyla Bedel Northwest Track Club
Javelin Finals 73-4.25 Roselyn Vazquez Arizona Flames Track Club
Javelin Finals 93-1.75 Sophia Scott Cornhusker Flyers
Javelin Finals 94-2.75 Coco Velasquez Arizona Flames Track Club
MS Girls Mark Athlete Team
Long Jump Finals 7-9.75 Tori Robinson-thomas Zephyrs Track
Long Jump X 9-5.75 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
Long Jump Finals 9-9.25 Kassidy Taylor Aurora Flyers
Long Jump X 10-7.5 Danielle Lloyd Midwest Striders
Long Jump Finals 10-9.5 Keira Johannes Tornado Track club
Long Jump Finals 11-0 Brie Luchun-ledvina Kenosha Phlyerz
Long Jump Finals 11-1 Miah Fritz Tornado Track club
Long Jump Finals 11-2.75 Samaii Hartley Hounds & Foxes Track Club
Long Jump Finals 11-11.25 Malayah Jones Mercury San Diego
Long Jump X 12-2 Jalysa Green Midwest Striders
Long Jump Finals 12-11 Chinara Caldwell Aurora Flyers
Long Jump Finals 13-3.75 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
Long Jump Finals 13-7 Imani Skanes Peak Performance T.C
Long Jump Finals 13-7.75 Aaliyah Thurman Zephyrs Track
Long Jump X 13-9 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
Long Jump X 14-2.5 Aaliyah El-muhammad Ultimate Speed Academy
Long Jump Finals 14-4 Kendall Crossley Zephyrs Track
Youth Girls Mark Athlete Team
Long Jump Finals 5-11.25 Kortni Smith Hounds & Foxes Track Club
Long Jump Finals 6-8.25 Lily Eggleston New World Track Club
Long Jump Finals 7-5 Jayah Beatty LB Sprinters
Long Jump Finals 7-11.25 Stacia Grosserode Lincoln Community Track Club
Long Jump Finals 8-2 Lalia Ukawuba Aurora Flyers
Long Jump Finals 8-2.75 Layla Brisbon Aurora Flyers
Long Jump Finals 8-5.25 Cambrie Woolever Fishers Fire
Long Jump Finals 9-2.25 Chloe Brown Hounds & Foxes Track Club
Long Jump Finals 9-4.5 Makenzi Knox Waukegan Invaders
Long Jump Finals 9-10.5 Devyn Sproles Mercury San Diego
Long Jump Finals 10-3.25 Victoria Akintomide Hounds & Foxes Track Club
Long Jump Finals 10-4.75 Kamarah Walker Lincoln Community Track Club
Long Jump Finals 10-10 Aniyah Skanes Peak Performance T.C
Long Jump Finals 11-3 Evangaline Scheef West Omaha Track
Long Jump Finals 11-11 Maya Reed Phoenix Bobcats
Long Jump Finals 11-11 Waverly Woolever Fishers Fire
Long Jump Finals 13-11 Simone Bernard Unattached (IL)
MS Girls Mark Athlete Team
Pentathlon X 1,518 Jalysa Green Midwest Striders
Pentathlon X 1,525 Danielle Lloyd Midwest Striders
Pentathlon X 2,016 Aaliyah El-muhammad Ultimate Speed Academy
Pentathlon X 2,073 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
Pentathlon X 2,323 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
Shot Put X 16-3.75 Danielle Lloyd Midwest Striders
Shot Put X 20-3.75 Mary Hupp Kenosha Phlyerz
Shot Put Finals 23-4 Inaya Henley Midwest Striders
Shot Put X 25-2.75 Jalysa Green Midwest Striders
Shot Put X 25-9 Kennadi Reed Pacific Coast ShockWaves
Shot Put Finals 25-11.5 Katharine Beachler Cornhusker Flyers
Shot Put Finals 26-9.75 Elle Heckenlively Cornhusker Flyers
Shot Put Finals 30-7 Paige Perry Body in Training
Shot Put X 31-2 Aaliyah El-muhammad Ultimate Speed Academy
Shot Put Finals 32-10 Zion Levy Waukegan Invaders
Youth Girls Mark Athlete Team
Shot Put X 11-9.25 Carmen White Jenks America Track Club
Shot Put X 12-4.5 Brielle Siefert Body in Training
Shot Put Finals 12-11.5 Mya Ambrose Hounds & Foxes Track Club
Shot Put X 12-11.5 Kianna Noyd Arizona Flames Track Club
Shot Put Finals 13-1 Krystin Lang Vipers Track
Shot Put Finals 13-5 Madison Charles Cornhusker Flyers
Shot Put X 14-6.75 Madison White Jenks America Track Club
Shot Put X 14-10 Mari Keuck Cornhusker Flyers
Shot Put X 15-2 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
Shot Put X 17-11 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
Shot Put Finals 19-1.25 Anayah Coleman LB Sprinters
Shot Put Finals 22-2.25 Sophia Scott Cornhusker Flyers
Shot Put Finals 24-7.75 Coco Velasquez Arizona Flames Track Club
Triathlon X 2:53.00 Madison White Jenks America Track Club
Triathlon X 7:45.00 Kianna Noyd Arizona Flames Track Club
Triathlon X 8:05.00 Brielle Siefert Body in Training
Triathlon X 9:23.00 Mari Keuck Cornhusker Flyers
Triathlon X 9:55.00 Jasmine Vazquez Arizona Flames Track Club
Triathlon X 14:23.00 Mahlia Jules Pacific Coast ShockWaves
MS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Finals 12.93 Javon Hampton Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Prelims 12.97 Javon Hampton Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Finals 13.06 Jahad Henderson Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 13.12 Jahad Henderson Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Finals 13.34 Jayden Roberson Waukegan Invaders
100 Meter Dash Finals 13.36 Quenton Rogers Vipers Track
100 Meter Dash Prelims 13.41 Quenton Rogers Vipers Track
100 Meter Dash Prelims 13.43 Jayden Roberson Waukegan Invaders
100 Meter Dash Prelims 13.46 William Moore-oates Indiana Storm Track Club
100 Meter Dash Prelims 13.59 Christopher Spaete Jr Missouri Elite Sports Club
100 Meter Dash Finals 13.70 William Moore-oates Indiana Storm Track Club
100 Meter Dash Prelims 13.71 Miles Miskel Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 13.76 Makai Shahid New World Track Club
100 Meter Dash Finals 13.87 Christopher Spaete Jr Missouri Elite Sports Club
100 Meter Dash Finals 13.88 Miles Miskel Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 14.00 Brandon Gorski South Orange County Wildcats
100 Meter Dash Prelims 14.08 Blake Dunkley Saints TC
100 Meter Dash Prelims 14.30 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.82 Ta'ven Adderly Eyt Spartans
100 Meter Dash Prelims 14.85 David Akintomide Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.98 Hunter Brown Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 15.09 Jeremiah Griffin Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.56 Vaahin Mehta Aurora Flyers
Youth Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Prelims 13.81 w Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Prelims 13.89 Donovin Randolph Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Finals 13.93 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Finals 14.07 Donovin Randolph Pacific Coast ShockWaves
100 Meter Dash Prelims 14.16 w Caleb Peterson Jenks America Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.26 w Anthony Edison Jr Maximum Quotient TC
100 Meter Dash Finals 14.32 Matthew Mixon Jr Peak Performance T.C
100 Meter Dash Finals 14.35 Parrish Hartley Jr Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 14.35 Alexander Asare Waukegan Invaders
100 Meter Dash Prelims 14.36 Matthew Mixon Jr Peak Performance T.C
100 Meter Dash Finals 14.42 Caleb Peterson Jenks America Track Club
100 Meter Dash Finals 14.57 Alexander Asare Waukegan Invaders
100 Meter Dash Finals 14.64 Anthony Edison Jr Maximum Quotient TC
100 Meter Dash Prelims 14.68 w Parrish Hartley Jr Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.25 w Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.39 Edward Mcclain Jr Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 15.40 w Noah Drewitt Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.41 Dorien Manning Hounds & Foxes Track Club
100 Meter Dash Prelims 15.96 Daeveyon Ramseur Kenosha Phlyerz
100 Meter Dash Prelims 16.00 w Noah Reed Phoenix Bobcats
100 Meter Dash Prelims 16.03 w Omari Hardison Hershey Blaze Track Club
100 Meter Dash Prelims 16.05 w Devin Bacon Mercury San Diego
100 Meter Dash Prelims 16.17 Kamsiyochukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 16.32 w Kyle Taylor Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 16.40 w Joshua Crawford Zephyrs Track
100 Meter Dash Finals 16.49 Noah Reed Phoenix Bobcats
100 Meter Dash Finals 16.55 Devin Bacon Mercury San Diego
100 Meter Dash Prelims 16.74 w Zachary-andrew Woodberry Unattached (IL)
100 Meter Dash Prelims 17.48 w Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
100 Meter Dash Finals 17.63 Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 17.73 w Lucas Van Rossem Aurora Flyers
100 Meter Dash Prelims 20.06 w Christian Price Hounds & Foxes Track Club
MS Boys Mark Athlete Team
1,500 Meter Run Finals 4:37.16 Everett Capelle South Orange County Wildcats
1,500 Meter Run Finals 4:37.70 Caleb Levy Waukegan Invaders
1,500 Meter Run Finals 4:40.11 Ethan Romero So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 4:58.22 Juan Montes So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 4:59.10 Asher Propst Body in Training
1,500 Meter Run Finals 4:59.14 Louis Rogers Willis/Camden PAL
1,500 Meter Run X 5:00.95 Jakai Hayes New World Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:02.35 Blayne Howell Cougar Track Club
1,500 Meter Run X 5:04.67 Louis Rogers Willis/Camden PAL
1,500 Meter Run Finals 5:12.57 Jael Ortega Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run X 5:14.85 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
1,500 Meter Run Finals 5:17.15 Aidan Sturtevant So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Prelims 5:20.08 Othello Adjepong St Luke Spirit
1,500 Meter Run Finals 5:20.99 Jakai Hayes New World Track Club
1,500 Meter Run X 5:35.48 Xander Koski Cornhusker Flyers
1,500 Meter Run Finals 5:36.35 Hernan Martinez Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:37.81 Jared Nielson Track Houston Youth Track Club
1,500 Meter Run X 5:54.22 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
1,500 Meter Run Finals 6:00.29 Alejandro Diaz Jr Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run X 6:02.70 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:03.88 Nate Calvo Aurora Flyers
1,500 Meter Run X 6:14.48 Stuart Funke Body in Training
Youth Boys Mark Athlete Team
1,500 Meter Run Finals 5:01.84 Maximo Zavaleta Pacific Coast ShockWaves
1,500 Meter Run Finals 5:12.65 Malachi Lesnet Body in Training
1,500 Meter Run Finals 5:13.70 Ja'iris Shaw Pacific Coast ShockWaves
1,500 Meter Run Finals 5:18.08 David Krier Lincoln Community Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:20.95 Michael Clark Madison County Beasts Athletic
1,500 Meter Run Finals 5:25.01 D'angelo Brown Generation Youth of America
1,500 Meter Run Finals 5:28.39 Ahris Mayorga So Cal Roadrunners
1,500 Meter Run Finals 5:33.09 Cory Burton Waukegan Invaders
1,500 Meter Run Finals 5:47.67 Kingston Coons Mercury San Diego
1,500 Meter Run Finals 5:51.93 Carlos Umana Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 5:56.82 Case Colvin Vipers Track
1,500 Meter Run Finals 5:57.59 Eli Lesnet Body in Training
1,500 Meter Run Finals 6:01.03 Maximiliano Ballesteros Aurora Flyers
1,500 Meter Run Finals 6:01.99 Giancarlo Marin Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:03.20 Malcolm Capelle South Orange County Wildcats
1,500 Meter Run Finals 6:04.93 Brian Thomas-riley South Park Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:05.67 David Dorantes Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:55.86 Roni Martinez Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:56.03 Rafe Ellen Jenks America Track Club
1,500 Meter Run Finals 6:59.58 Marcus Quinones Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 7:30.67 Bendicion Sostre Waukegan Invaders
1,500 Meter Run Finals 7:38.27 Ivan Zamudio Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 7:49.44 Arturo Morales Jr Elgin Sharks Track Club
1,500 Meter Run Finals 8:23.42 Josue Martinez Elgin Sharks Track Club
1500 Meter Race Walk Finals 8:13.13 Ahris Mayorga So Cal Roadrunners
1500 Meter Race Walk Finals 9:58.45 Prince Watkins Pacific Coast ShockWaves
MS Boys Mark Athlete Team
200 Meter Dash Prelims 26.01 Othello Adjepong St Luke Spirit
200 Meter Dash Prelims 26.27 Jahad Henderson Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 26.33 Quenton Rogers Vipers Track
200 Meter Dash Finals 26.78 Quenton Rogers Vipers Track
200 Meter Dash Finals 27.18 Jahad Henderson Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 27.21 William Moore-oates Indiana Storm Track Club
200 Meter Dash Prelims 27.27 Jayden Roberson Waukegan Invaders
200 Meter Dash Finals 27.32 Jayden Roberson Waukegan Invaders
200 Meter Dash Prelims 27.63 Joshua Davis LB Sprinters
200 Meter Dash Finals 27.65 William Moore-oates Indiana Storm Track Club
200 Meter Dash Finals 27.90 Joshua Davis LB Sprinters
200 Meter Dash Prelims 28.44 Zechariah Fort LB Sprinters
200 Meter Dash Prelims 28.49 Blake Dunkley Saints TC
200 Meter Dash Prelims 29.30 Makai Shahid New World Track Club
200 Meter Dash Prelims 29.42 Jai'son Turner Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Finals 29.45 Zechariah Fort LB Sprinters
200 Meter Dash Prelims 30.49 Ta'ven Adderly Eyt Spartans
200 Meter Dash Prelims 30.94 David Akintomide Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 31.33 Jeremiah Griffin Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 31.52 Hunter Brown Aurora Flyers
Youth Boys Mark Athlete Team
200 Meter Dash Prelims 28.52 Alexander Asare Waukegan Invaders
200 Meter Dash Finals 28.66 Alexander Asare Waukegan Invaders
200 Meter Dash Finals 28.67 Amir Mack LB Sprinters
200 Meter Dash Prelims 28.67 Amir Mack LB Sprinters
200 Meter Dash Prelims 29.43 Anthony Edison Jr Maximum Quotient TC
200 Meter Dash Prelims 29.48 Matthew Mixon Jr Peak Performance T.C
200 Meter Dash Finals 29.83 Matthew Mixon Jr Peak Performance T.C
200 Meter Dash Finals 30.21 Caleb Peterson Jenks America Track Club
200 Meter Dash Finals 30.21 Parrish Hartley Jr Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Finals 30.23 Anthony Edison Jr Maximum Quotient TC
200 Meter Dash Finals 30.26 Craig Walker Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Prelims 30.79 Parrish Hartley Jr Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 31.00 Craig Walker Pacific Coast ShockWaves
200 Meter Dash Prelims 31.01 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Finals 31.45 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
200 Meter Dash Finals 31.78 Brooklyn Ross LB Sprinters
200 Meter Dash Prelims 32.00 Noah Drewitt Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 32.88 Daniel Robinson Zephyrs Track
200 Meter Dash Prelims 33.06 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
200 Meter Dash Prelims 34.12 Joshua Crawford Zephyrs Track
200 Meter Dash Finals 34.26 Devin Bacon Mercury San Diego
200 Meter Dash Prelims 34.47 Kamsiyochukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
200 Meter Dash Prelims 35.25 Dorien Manning Hounds & Foxes Track Club
200 Meter Dash Prelims 35.27 Omari Hardison Hershey Blaze Track Club
200 Meter Dash Prelims 38.02 Kyle Taylor Aurora Flyers
200 Meter Dash Finals 38.14 Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
MS Boys Mark Athlete Team
3,000 Meter Run Finals 9:46.16 Everett Capelle South Orange County Wildcats
3,000 Meter Run Finals 9:50.09 Ethan Romero So Cal Roadrunners
3,000 Meter Run Finals 10:04.47 Caleb Levy Waukegan Invaders
3,000 Meter Run Finals 10:35.04 Asher Propst Body in Training
3,000 Meter Run Finals 10:36.55 Juan Montes So Cal Roadrunners
3,000 Meter Run Finals 10:52.48 Aidan Sturtevant So Cal Roadrunners
3,000 Meter Run Finals 12:07.01 Jael Ortega Elgin Sharks Track Club
3,000 Meter Run Finals 12:14.12 Jared Nielson Track Houston Youth Track Club
3,000 Meter Run Finals 12:22.48 Francisco Delatorre Elgin Sharks Track Club
400 Meter Dash Prelims 59.26 Othello Adjepong St Luke Spirit
400 Meter Dash Finals 59.60 Louis Rogers Willis/Camden PAL
400 Meter Dash Finals 1:00.32 Javon Hampton Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:00.58 Louis Rogers Willis/Camden PAL
400 Meter Dash Finals 1:00.60 Zechariah Fort LB Sprinters
400 Meter Dash Finals 1:00.72 Jahad Henderson Hounds & Foxes Track Club
400 Meter Dash Finals 1:00.77 Joshua Davis LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:01.45 Zechariah Fort LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:01.70 Javon Hampton Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:02.05 Joshua Davis LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:02.26 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:03.70 Miles Miskel Aurora Flyers
400 Meter Dash Finals 1:03.84 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:04.40 Miles Miskel Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:05.67 Jahad Henderson Hounds & Foxes Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:06.76 Jai'son Turner Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:07.10 Ta'ven Adderly Eyt Spartans
400 Meter Dash Prelims 1:22.96 Nate Calvo Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:23.11 Vaahin Mehta Aurora Flyers
Youth Boys Mark Athlete Team
400 Meter Dash Finals 1:02.94 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:03.63 Amir Mack LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:05.37 Amir Mack LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:05.58 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash X 1:06.12 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Finals 1:06.22 Alexander Asare Waukegan Invaders
400 Meter Dash Finals 1:07.03 Ja'iris Shaw Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:07.42 Alexander Asare Waukegan Invaders
400 Meter Dash Finals 1:07.60 Brooklyn Ross LB Sprinters
400 Meter Dash Finals 1:07.86 D'angelo Brown Generation Youth of America
400 Meter Dash Prelims 1:08.18 Ja'iris Shaw Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:09.08 Michael Clark Madison County Beasts Athletic
400 Meter Dash Finals 1:09.31 Malachi Lesnet Body in Training
400 Meter Dash Finals 1:09.49 Anthony Edison Jr Maximum Quotient TC
400 Meter Dash Finals 1:09.72 Michael Clark Madison County Beasts Athletic
400 Meter Dash Prelims 1:10.47 D'angelo Brown Generation Youth of America
400 Meter Dash Prelims 1:10.95 Malachi Lesnet Body in Training
400 Meter Dash X 1:11.43 Otis Tre Harrison Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:12.17 Anthony Edison Jr Maximum Quotient TC
400 Meter Dash Prelims 1:12.35 Brooklyn Ross LB Sprinters
400 Meter Dash Prelims 1:13.53 Matthew Mixon Jr Peak Performance T.C
400 Meter Dash Finals 1:14.70 Christian Edwards Saints TC
400 Meter Dash Prelims 1:14.81 Christian Edwards Saints TC
400 Meter Dash Prelims 1:15.17 Maxwell Finn Waukegan Invaders
400 Meter Dash X 1:16.85 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:18.45 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:18.60 Leton Washington Pacific Coast ShockWaves
400 Meter Dash Prelims 1:19.29 Jacoby Woolever Fishers Fire
400 Meter Dash Finals 1:20.23 Matthew Mixon Jr Peak Performance T.C
400 Meter Dash Prelims 1:20.49 Enzo Sturycz Kenosha Phlyerz
400 Meter Dash Prelims 1:21.60 Bryson Freeman Elite Striders
400 Meter Dash Prelims 1:21.80 Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:21.92 Edward Mcclain Jr Aurora Flyers
400 Meter Dash X 1:21.93 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
400 Meter Dash Prelims 1:23.45 Daniel Robinson Zephyrs Track
400 Meter Dash Finals 1:23.49 Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
400 Meter Dash Prelims 1:24.42 Daeveyon Ramseur Kenosha Phlyerz
400 Meter Dash Finals 1:25.06 Bryson Freeman Elite Striders
400 Meter Dash Prelims 1:25.96 Zachary-andrew Woodberry Unattached (IL)
400 Meter Dash Finals 1:27.01 Jacoby Woolever Fishers Fire
400 Meter Dash Prelims 1:37.36 Rafe Ellen Jenks America Track Club
4x100 Meter Relay Finals 1:01.72 Relay Team Hounds & Foxes Track Club
4x400 Meter Relay Finals 4:55.17 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
4x400 Meter Relay Finals 5:14.02 Relay Team Pacific Coast ShockWaves
MS Boys Mark Athlete Team
800 Meter Run Finals 2:20.21 Caleb Levy Waukegan Invaders
800 Meter Run Finals 2:20.83 Everett Capelle South Orange County Wildcats
800 Meter Run Prelims 2:22.52 Caleb Levy Waukegan Invaders
800 Meter Run Prelims 2:23.16 Everett Capelle South Orange County Wildcats
800 Meter Run Prelims 2:23.60 Louis Rogers Willis/Camden PAL
800 Meter Run Finals 2:23.74 Zechariah Fort LB Sprinters
800 Meter Run Finals 2:23.92 Joshua Davis LB Sprinters
800 Meter Run Finals 2:23.98 Louis Rogers Willis/Camden PAL
800 Meter Run Finals 2:26.92 Jakai Hayes New World Track Club
800 Meter Run Prelims 2:27.90 Jakai Hayes New World Track Club
800 Meter Run Finals 2:28.52 Blayne Howell Cougar Track Club
800 Meter Run Prelims 2:29.48 Zechariah Fort LB Sprinters
800 Meter Run Finals 2:30.42 Jai'son Turner Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:30.66 Joshua Davis LB Sprinters
800 Meter Run Prelims 2:33.26 Blayne Howell Cougar Track Club
800 Meter Run Prelims 2:33.73 Jai'son Turner Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:35.11 Ryan Schaefer Sauganash Striders
800 Meter Run Prelims 2:36.35 Othello Adjepong St Luke Spirit
800 Meter Run Prelims 2:37.61 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:44.31 Zavier Minter Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 2:44.46 Xander Koski Cornhusker Flyers
800 Meter Run Prelims 2:46.94 Hernan Martinez Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 2:51.62 Kevin Fernandez Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 3:09.02 Nate Calvo Aurora Flyers
Youth Boys Mark Athlete Team
800 Meter Run Finals 2:27.45 Amir Mack LB Sprinters
800 Meter Run Finals 2:30.23 Maximo Zavaleta Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:31.62 Maximo Zavaleta Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Prelims 2:33.80 Amir Mack LB Sprinters
800 Meter Run Finals 2:34.67 Michael Clark Madison County Beasts Athletic
800 Meter Run Finals 2:35.82 Ja'iris Shaw Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:36.17 D'angelo Brown Generation Youth of America
800 Meter Run Prelims 2:36.26 D'angelo Brown Generation Youth of America
800 Meter Run Prelims 2:37.76 Malachi Lesnet Body in Training
800 Meter Run Finals 2:38.69 Malachi Lesnet Body in Training
800 Meter Run Prelims 2:40.69 Ja'iris Shaw Pacific Coast ShockWaves
800 Meter Run Finals 2:40.73 Cory Burton Waukegan Invaders
800 Meter Run Prelims 2:40.87 Jack Shinneman Body in Training
800 Meter Run Prelims 2:41.25 Cory Burton Waukegan Invaders
800 Meter Run Finals 2:43.02 Jack Shinneman Body in Training
800 Meter Run Prelims 2:43.83 Michael Clark Madison County Beasts Athletic
800 Meter Run Prelims 2:46.34 Kamsiyochukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 2:46.69 Maxwell Finn Waukegan Invaders
800 Meter Run Prelims 2:48.34 Ahris Mayorga So Cal Roadrunners
800 Meter Run Finals 2:48.93 Christian Edwards Saints TC
800 Meter Run Prelims 2:52.58 Christian Edwards Saints TC
800 Meter Run Finals 2:54.52 Jacoby Woolever Fishers Fire
800 Meter Run Prelims 2:57.29 Kingston Coons Mercury San Diego
800 Meter Run Prelims 2:57.30 Brooklyn Ross LB Sprinters
800 Meter Run Prelims 2:59.88 Jacoby Woolever Fishers Fire
800 Meter Run Finals 2:59.90 Kingston Coons Mercury San Diego
800 Meter Run Prelims 3:01.65 Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 3:01.67 Eli Lesnet Body in Training
800 Meter Run Finals 3:02.29 Yorachukwu Ifeajekwu Aurora Flyers
800 Meter Run Prelims 3:03.05 Case Colvin Vipers Track
800 Meter Run Prelims 3:03.09 Maximiliano Ballesteros Aurora Flyers
800 Meter Run Finals 3:03.67 Eli Lesnet Body in Training
800 Meter Run Prelims 3:06.14 Evan Sarabia Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Finals 3:10.05 Brooklyn Ross LB Sprinters
800 Meter Run Prelims 3:10.77 Bryson Freeman Elite Striders
800 Meter Run Prelims 3:10.82 David Dorantes Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 3:11.32 Brian Thomas-riley South Park Track Club
800 Meter Run Prelims 3:11.51 Malcolm Capelle South Orange County Wildcats
800 Meter Run Prelims 3:28.80 Roni Martinez Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 3:33.91 Rafe Ellen Jenks America Track Club
800 Meter Run Prelims 3:48.02 Arturo Morales Jr Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 3:56.92 Ivan Zamudio Elgin Sharks Track Club
800 Meter Run Prelims 4:12.86 Josue Martinez Elgin Sharks Track Club
MS Boys Mark Athlete Team
80 Meter Hurdles X 13.21 Jakai Hayes New World Track Club
80 Meter Hurdles Finals 13.56 Jakai Hayes New World Track Club
80 Meter Hurdles Finals 13.85 Christopher Spaete Jr Missouri Elite Sports Club
80 Meter Hurdles X 14.23 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
80 Meter Hurdles X 14.81 Xander Koski Cornhusker Flyers
80 Meter Hurdles Finals 14.85 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
80 Meter Hurdles X 14.92 Louis Rogers Willis/Camden PAL
80 Meter Hurdles Finals 15.06 Xander Koski Cornhusker Flyers
80 Meter Hurdles X 15.06 Stuart Funke Body in Training
80 Meter Hurdles X 15.61 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
80 Meter Hurdles Finals 16.88 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
80 Meter Hurdles X 20.68 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
Discus Finals 32-2.5 Micah Moore Aurora Flyers
Discus Finals 61-1.5 Davon Jones Jr Eyt Spartans
Discus Finals 64-6.75 Jace Maness Cornhusker Flyers
Discus Finals 68-1.25 Maxwell Scheef West Omaha Track
Discus Finals 73-0.5 Jamaun Brown Eyt Spartans
Discus Finals 75-7.75 Stuart Funke Body in Training
High Jump Finals 3-11.25 Blayne Howell Cougar Track Club
High Jump X 4-1.25 Stuart Funke Body in Training
High Jump Finals 4-3.25 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
High Jump X 4-3.25 Xander Koski Cornhusker Flyers
High Jump X 4-3.25 Louis Rogers Willis/Camden PAL
High Jump X 4-3.25 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
High Jump X 4-3.25 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
High Jump X 4-3.25 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
High Jump X 4-5.25 Jakai Hayes New World Track Club
High Jump Finals 4-9 Brandon Gorski South Orange County Wildcats
High Jump Finals 4-9 Ryan Schaefer Sauganash Striders
Youth Boys Mark Athlete Team
High Jump Finals 3-1.5 Hines Propst Body in Training
High Jump X 3-5.25 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
High Jump Finals 3-7.25 Otis Tre Harrison Pacific Coast ShockWaves
High Jump Finals 3-7.25 Nathaniel Scheef West Omaha Track
High Jump Finals 3-7.25 Enzo Sturycz Kenosha Phlyerz
High Jump Finals 3-7.25 Kyle Velasco Peninsula Flyers
High Jump X 3-7.25 Otis Tre Harrison Pacific Coast ShockWaves
High Jump X 3-7.25 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
High Jump Finals 3-9.25 Jackson Scheef West Omaha Track
High Jump Finals 3-11.25 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
High Jump X 3-11.25 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
High Jump Finals 4-1.25 Leo Cauble West Omaha Track
HS Boys Mark Athlete Team
Hammer Throw Finals 157-0.75 Kyle Brown Throw1deep
Hammer Throw Finals 175-11.5 Jason Judge Throw1deep
MS Boys Mark Athlete Team
Javelin Finals 67-5.75 Jamaun Brown Eyt Spartans
Javelin Finals 75-9.75 Jace Maness Cornhusker Flyers
Javelin Finals 79-0.75 Samuel Clark Body in Training
Javelin Finals 88-0.25 Nathan Williams Phoenix Bobcats
Javelin Finals 99-10.75 Maxwell Scheef West Omaha Track
Youth Boys Mark Athlete Team
Javelin Finals 44-11.25 Eli Lesnet Body in Training
Javelin Finals 64-2.75 Leton Washington Pacific Coast ShockWaves
Javelin Finals 66-11.25 Leo Cauble West Omaha Track
Javelin Finals 78-8 Gable Gray Greater Lowell Road Runners
Javelin Finals 79-10.25 Isaac Ober Body in Training
Javelin Finals 79-11 Craig Walker Pacific Coast ShockWaves
Javelin Finals 87-8.75 Nathaniel Scheef West Omaha Track
Javelin Finals 95-6 Jackson Scheef West Omaha Track
Javelin Finals 107-1.75 Anthony Adams Iii Waukegan Invaders
MS Boys Mark Athlete Team
Long Jump Finals 9-9 David Akintomide Hounds & Foxes Track Club
Long Jump X 10-7.25 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
Long Jump Finals 11-8.5 Xander Koski Cornhusker Flyers
Long Jump Finals 12-0.5 Hunter Brown Aurora Flyers
Long Jump X 12-9.25 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
Long Jump X 12-10.25 Jakai Hayes New World Track Club
Long Jump X 13-6.5 Xander Koski Cornhusker Flyers
Long Jump X 13-11.75 Louis Rogers Willis/Camden PAL
Long Jump Finals 14-1.25 Ryan Schaefer Sauganash Striders
Long Jump X 14-6.75 Stuart Funke Body in Training
Long Jump Finals 14-8.75 Christopher Spaete Jr Missouri Elite Sports Club
Long Jump Finals 14-11.5 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
Long Jump X 15-0 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
Long Jump Finals 15-0.25 Brandon Gorski South Orange County Wildcats
Long Jump Finals 15-2 Quenton Rogers Vipers Track
Long Jump Finals 16-3 Javon Hampton Pacific Coast ShockWaves
Youth Boys Mark Athlete Team
Long Jump Finals 7-4.5 Donovan Scott Cornhusker Flyers
Long Jump Finals 7-5.75 Kingston Coons Mercury San Diego
Long Jump Finals 7-9.75 August Fiene Minooka Mustangs Inc
Long Jump Finals 8-5.5 Kenyatta Hope Jr Hounds & Foxes Track Club
Long Jump Finals 8-6.75 Kyle Taylor Aurora Flyers
Long Jump Finals 8-8 Lucas Van Rossem Aurora Flyers
Long Jump Finals 9-1.5 Noah Reed Phoenix Bobcats
Long Jump Finals 9-2.75 Jacoby Woolever Fishers Fire
Long Jump Finals 9-8.25 Daniel Robinson Zephyrs Track
Long Jump Finals 10-0.75 Devin Bacon Mercury San Diego
Long Jump Finals 11-3.75 Enzo Sturycz Kenosha Phlyerz
Long Jump Finals 11-10.25 Nathaniel Scheef West Omaha Track
Long Jump Finals 12-5.5 Jackson Scheef West Omaha Track
Long Jump Finals 12-6 Leo Cauble West Omaha Track
MS Boys Mark Athlete Team
Pentathlon X 1,205 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
Pentathlon X 1,575 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
Pentathlon X 1,756 Stuart Funke Body in Training
Pentathlon X 1,798 Xander Koski Cornhusker Flyers
Pentathlon X 1,874 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
Pentathlon X 1,992 Louis Rogers Willis/Camden PAL
Pentathlon X 2,156 Jakai Hayes New World Track Club
Shot Put X 19-9.75 Xai Ricks Pacific Coast ShockWaves
Shot Put X 20-8.5 Jakai Hayes New World Track Club
Shot Put X 21-11 Carter Maffet Kenosha Phlyerz
Shot Put X 22-3.25 Xander Koski Cornhusker Flyers
Shot Put X 23-8.25 Louis Rogers Willis/Camden PAL
Shot Put X 24-11.25 Reece Grosserode Lincoln Community Track Club
Shot Put Finals 25-6.75 Jace Maness Cornhusker Flyers
Shot Put Finals 26-7.25 Nathan Williams Phoenix Bobcats
Shot Put X 29-7 Stuart Funke Body in Training
Shot Put Finals 31-2 Jamaun Brown Eyt Spartans
Shot Put Finals 31-2.75 Davon Jones Jr Eyt Spartans
Youth Boys Mark Athlete Team
Shot Put Finals 8-4.75 Christian Price Hounds & Foxes Track Club
Shot Put X 16-4 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
Shot Put Finals 17-2.25 Quinn Berry Body in Training
Shot Put X 17-4.75 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
Shot Put Finals 21-6.75 Gable Gray Greater Lowell Road Runners
Shot Put Finals 23-7.5 Donovin Randolph Pacific Coast ShockWaves
Shot Put Finals 23-9.75 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
Shot Put X 24-8.5 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
Shot Put Finals 25-2.25 Anthony Adams Iii Waukegan Invaders
Shot Put X 25-8.75 Otis Tre Harrison Pacific Coast ShockWaves
Shot Put Finals 26-11.25 Otis Tre Harrison Pacific Coast ShockWaves
Triathlon X 6:36.00 Michael Noyd Arizona Flames Track Club
Triathlon X 8:19.00 Cooper Grosserode Lincoln Community Track Club
Triathlon X 8:44.00 Jayden Rendon Pacific Coast ShockWaves
Triathlon X 9:57.00 Otis Tre Harrison Pacific Coast ShockWaves